POBEDE MLADOSTI, DINAMA I JEDINSTVA

Fudbaleri ekipe “Mladost Apa” pobedili su ekipu “Srbobran” u 19. kolu Bačke zone rezultatom 2:1. Strelci kod Apatinaca bili su Ožegović u 10. minute i Rančić u 55. minutu.

Mladost je napredovala na tabeli i sada se nalazi na sedmoj poziciji. U sledećem kolu 9. aprila od 16 sati dočekuju “Zadrugar” iz Srpskog Miletića

“Bratsto 1946” odigralo je nerešeno sa “Suboticom” – 1:1. Domaćin je preko Ždrnje poveo u sedmom minutu, a Vuković je izjednačio u 86. minute iz penala. Bratstvo je imalo prilike da donese i više od jednog boda iz Subotice, ali nekoliko promašenih prilika i ne dosuđena dva penala rezultovala su sa nerešenim ishodom ove dve ekipe.

U sledećem kolu u Prigrevicu će doputovati OFK “Vrbas” 9. aprila od 16 sati.

Fudbaleri “Terekveša” izgubili su u 19. kolu Područne lige Sombor od ekipe OFK “Šikara” rezultatom 3:0. U sledećem kolu igraju sa ekipom “Rusin” iz Ruskog Krstura.

Jedinstvo sa Ribareva je okviru 16. kola savladalo ekipu Partizana iz Kupusine sa 3:2. Jedinstvo je u narednom kolu slobodna ekipa, dok će Partizan na svom terenu dočekati KFK iz Kule.

Dinamo iz Sonte pobedio je ekipu Telečke sa 3:0 i tako domaćine zakucao za poslednje mesto na tabeli. U 17. kolu u Sontu će doputovati ekipa Dunav iz Bačkog Monoštora.