ПОБЕДА РУКОМЕТАША У ШИДУ, УТАКМИЦА СА “МЛАДОСТИ” ЗА КРАЈ И ОВЕРУ УСПЕШНЕ СЕЗОНЕ

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

Рукометни клуб “Апатин” је у оквиру 10. кола гостовао у Шиду екипи “Раднички” где је успео да у узбудљивој утакмици оствари победу од 25:24 (13:14) која ће осигурати зиму у горњем делу табеле.

Није добро почело по Апатинце који су у првом полувремену били у заостатку. До краја првог дела успели су да се консолидују и на одмор оду са прихватљивим заостатком од једног гола реазлике.

Играо се 34. минута када “Апатин” преко капитена Ољаче стиже до прве прености на сусрету коју на крају чува за победу минималним резултатом од 25:24 и два битна бода за наставак првенства.

Најефикаснји на овом сусрету био је Ољача са 10, а паратио га је Мачкић са 6 постигнутих голова.

У последњем колу јесењег дела првенства рукометаши “Апатина” дочекаће “Младост” из Вршца.