ОСЛАБЉЕНИ АПАТИНЦИ ПРУЖИЛИ ДОСТОЈАН ОТПОР ЛИДЕРУ, АЛИ ОСТАЛИ БЕЗ БОДОВА

Апатински рукометаши су синоћ у Суботици одиграли меч четвртог кола Супер Б лиге против лидера првенства, екипе “Спартака” и након велике борбе су поражени резултатом 35:27 (15:11).

Иако крајњи резултат то не говори, Апатинци који су на ово гостовање отишли без свог најбољег стрелца Александра Пилиповића, добро су намучили екипу која је прошле сезоне играла у елити и средином другог полувремена су имали само гол заостатка и напад за изједначење. Ипак, домаћин је у тим преломним моментима успео да исконтролише утакмицу, па апатиснки плаво-бели нису успели да уведу меч у неизвесну завршницу. Треба напоменути да је тренер Ђукић у последњих десетак минута дао шансу млађим играчима, па је “Спартак” у том периоду повећао своју предност и меч завршио са слободно се може рећи, нереалних осам голова вишка.

Најефикаснији у редовима Апатинаца био је капитен Милојевић са осам голова, док су се по четири пута у стрелце уписали Гардијан, Рудић и Хорват.