ОДРЖАН ОВОГОДИШЊИ ТУРНИР У МИНИ ОДБОЈЦИ

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

У организацији Одбојкашког Клуба “Апатин” протеклог викенда је у спортској хали “Раде Ратко Вејин” у Апатину одржан турнир у мини одбојци за девојчице, под називом “Новогодишњи турнир Мини Volleyball Апатин 2024”.
На овом прелепом спортском догађају, на осам мини одбојкашких терена, такмичило се око 500 девојчица, подељених у 96 екипа. Младе одбојкашице узраста од 7 до 14 година такмичиле су се у седам узрасних категорија, а на турниру је укупно одиграно 114 утакмица.

Осим домаћина, учешће на турниру узеле су екипе ОК “ТОП Volley” Београд, ОК “Volleystars” из Сомбора,ОК “Boom Volley” Пригревица и ЖОК “Wolfland” Оџаци.

Организатори турнира су за све девојчице су обезбедили медаље.

Одбојкашице Апатина су на шест терена биле најбоље и освојиле прво место.У четири категорије су биле друге и у једној категорији су освојиле 3 место.

Ово је 15 јубиларни турнир и 15 година за редом како ОК “Апатин” на крају године организује Новогодишњи турнир у мини одбојци.