МЛАДОСТ УБЕДЉИВА НА СВОМ ТЕРЕНУ, БРАТСТВУ БОД У КОМШИЈСКОМ ДЕРБИЈУ

APATIN SPORT VESTI

ОФК Младост је у дванаестом колу Војвођанске фудбалске лиге север на свом терену била убедљива против Црвенке и славила резултатом 3:0. Већ на полувремену било је јасно да ће Апатинци укњижити нове бодове јер су на одмор отишли са два дата гола, који су дело Родића и Ожеговића. Коначан резултат је својим другим поготком поставио Ожеговић, одмах након повратка из свлачионице. Младост је са 24 освојена бода трећа на табели, а наредне суботе ће играти у Сомбору против последњепласираног Радничког.

Комшијски дерби који је игран на Градском стадиону у Сомбору у оквиру којег су снаге одмерили домаћи Раднички 1912 и пригревачко Братство завршен је поделом бодова, јер је након 90 минута фудбала на семафору стајао резултат 1:1. Након дванаест одиграних кола у Српској лиги Војводина Братство је осмо на табели са 17 освојених бодова.

У дванаестом колу Међуопштинске фудбалске лиге први разред Тереквеш је у Крушчићу одиграо без голова са екипом Младост, Јединство са Рибарева је убедљиво поражено у Српском Милетићу од Задругара резултатом 5:0, док је меч између купусинског Партизана и Станишића одложена. Партизан је тренутно седми на табели, Тереквеш десети, док је Јединство претпоследње.