KK DUNAV OPET SLAVIO

APATIN KOŠARKA SOMBOR SPORT VESTI VOJVODINA

Košarkaški klub Dunav je upisao novu pobedu, ovaj put bili su bolji od KK Selekta iz Novog Sada sa 85:67. Nije dobro počelo po izabranike Josipa Ajzenbergera, napad je bio bezidejan a u odbrani je škripalo na sve strane pa gosti prvi kvartal igre dobijaju sa 11:20. Preokret u drugom periodu donosi ulazak najiskusnijeg igrača Stevana Zorića koji je saigračima održao predavanje iz realizacije šansi i požrtvovanosti u branjenju klubskih boja. Nošeni njegovom dobro partijom apatinci na poluvreme odlaze sa sa 8 koševa plusa. U nastavku meča raspucao se i Smiljanić koje je upisao 32 poena na svoj konto. Dunav je ovom pobedom ostao na prvom mestu, a sledećeg vikenda odlaze u Bačku Palanku ekipi Feniks.