КАРЛОВАЦ БОЉИ ОД АПАТИНА, У ФИНИШУ ПОНЕСТАЛО СНАГЕ

Апатински рукометаши нису успели да савладају госте из Банатског Карловца пред домаћом публиком иако су већин делом сусрета имали предност. Гости су успели да у завршним тренуцима сусрета буду мирнији и тако тријумфују са 33:27 (15:16) и два бода понесу у Банат.

Иако су Апатинци имали предност све до 40. минута, у завршници је зафалило мирноће али и кондиције па су нешто спремнији гости преломили сусрет на своју страну. У првих 30. минута Апатинце је резултатски држао Сунајко који је завшио сусрет са 8 постигнутих погодака али у другом делу није имао запажен голгетерски учинак.

Најефикаснји код “Банатског Карловца” био је Јовановић који је поред постигнутих 10 голова понео и епитет играча утакмице.