FORTUNA NA STRANI RIĐIČANA, MINIMALAN PORAZ PIK-A

Prethodnog vikenda u Prigrevici je odigran pravi mali rukometni derbi Zapadno-Bačkog okruga u kome su se sastali PIK iz Prigrevice i Dalmatinac iz Riđice. Gosti su bili nešto srećniji i spretniji pa su na kraju uspeli da zabaleže minimalan trijumf od jednog gola razlike i slave sa 31:30 (16:14).

U svih 60 minuta viđena je prava rezultatska klackalica u kojoj se sem početne prednosti koju su do 7. minuta stvorili Riđičani, igralo gol za gol. Prigrecčani su u drugih 30 minuta uspeli da nadoknade zaostatak sa poluvremena i izjednače u 60. minutu igre, ali je tim Dalmatinca preko Vučkovića došao do pobedonosnog gola i tako osvoji dva boda na teškom gostovanju u Prigrevici.

Izabranici Milke Nikšić će naredne subote gostovati u Adi ekipi Potisje Pleteks, a susret počinje u 16 sati i 30 minuta.