BRATSTVO UHVATILO RITAM, MLADOSTI BOD U VRBASU

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI

U meču 20. kola Bačke zone fudbaleri prigrevačkog Bratstva savladali su na domećem terenu ekipu Poleta iz Karavukova rezultatom 3:1 (2:0).

Na prvi gol čekalo se petnaestak minuta kada je Mandić odlično centrirao, lopta prolazi kroz peterac a gol postiže Rakić. Nakon toga igralo se čvrsto na sredini terena a u 30. minutu ponovo je Mandić u glavnoj ulozi. Nakon odigranog duplog pasa sa Makarom izlazi isped gola protivnika i rutinski i lobuje golmana za 2:0.

U nastavku igre dominacija na terenu je potvrđena u 60. minutu. Mitrović je oboren u šesnaestercu Poleta, a siguran realizator udarca sa bele tačke je Mandić. Do kraja meča gosti su uspeli da postignu počasni pogodak.

Apatinska Mladost je mogla do trijumfa na gostovanju u Vrbasu. Poveli su “đavoli” golom Petra Bursaća i tim rezultatom otišlo se na poluvreme. U nastavku je glavnu reč imao prvi arbitar meča koji je prvo dosudio penal za domaćina, ali je sjajni golman Mladosti Ićitović sačuvao svoj gol. Ipak nakon pritiska domaćih, i niza loših odluka sudije domaćin desetak minuta pre kraja poravnava rezutat za ispostaviće se konačnih 1:1.