BOD DOVOLJAN ZA POTVRDU TITULE

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Bratstvo je za vikend gostovalo Železnicaru iz Pančeva gde je osvojilo bod koji im je i matematički obezbedio prvu poziciju u Srpskoj ligi Vojvodine. Utakmica je završena rezultatom 1:1(0:0), a strelci su bili Šveljo za Bratstvo i Kovačević za Železničar.

Prvih 45 minuta nije donelo velika uzbuđenja, a Prigrevčani su imali inicijativu iako su na ovom meču bili lišeni usluga Ćovina, Fabera, Grabeža i Vukovića. Domaćin dolazi do prednosti u 78. minutu preko Kovačevića, a nekon toga gosti preuzimaju inicijativu koja donosi priliku da se sa penala izjednači, što Šveljo koristi i postavlja konačan rezultat 1:1.

Moglo je Bratstvo i do sva tri boda da su Nosković i Makar iskoristili prilike koje su imali.

U poslednjem kolu pred svojim navijačima Bratstvo će dočekati ekipu Bačke iz Subotice i biće ovo prilika da sa svojim navijačima proslave titulu.