BEČEJ NADIGRAO MLADOST, BRATSTVO PORAŽENO U STARIM BANOVCIMA

Fudbalski klub Mladost je u 21. kolu Vojvođanske lige Sever gostovao u Bečeju gde je su doživeli 11 poraz u sezoni od ekipe Večej 1918 od 3:0. Domaćin je i pre početka utakmice bio favorit jer je jedan od glavnih konkurenata za ulazak u Srpsku ligu pored Sloge iz čonoplje.

Mladost u subotu od 16 sati pred svojim navijačima igra protiv OFK Vrbasa i pobeda u ovom meču bi bila od velikog značaja u borbi za opstanak.

Bratstvo je takođe gostovalao u 21. kolu, oni su poraženi u Starim Banovcima od ekipe Dunav sa 2:1 iako su nakon izjednačujućeg pogodka u 85. minutu imali i igrača više. Vodio je domaćin do 85. minuta iako su obe ekipe igrale ravnopravno, sudija dosuđuje penal za Bratstvo i isključuje domaćeg štopera, a siguran realizator sa 11 metara bio je Ćovin.

Nakon velike greške odbrane Prigrevčana, ekipa iz Starih Banovaca postiže pobedonosni pogodak u 93. minutu i na taj način pomaže svojim komsijama u trci za plasam u viši rang takmičenja.