АПАТИНСКИ РУКОМЕТАШИ СЛАВИЛИ У АДИ

У првом колу пролећног дела шампионата Прве рукометне лиге, рукометаши Апатина су на гостовању у Ади након велике борбе савладали екипу “Потисје Плетекс” резултатом 28:27.

Апатинци су на полувремену имали два гола заостатка 13:15, али су “плаво-бели” након одмора заиграли чврсту одбрану, па су домаћини први гол у наставку постигли тек након десетак минута. Добром одбраном и реализацијом у нападу, рукометаши Апатина су успели да окрену резултат у своју користи и дођу до највеће предности на утакмици од 27:23, а домаћин је до краја меча успео да смањи заостатак за коначних 28:27.

Најефикаснији међу Апатинцима били су Ољача са шест, Пилиповић и Дивјак са по пет голова.

У наредном колу РК “Апатин” дочекује лидера на табели, екипу “Херцеговац” из Гајдобре.