АПАТИНКЕ ИЗГУБИЛЕ, У НЕДЕЉУ ЗАВРШАВАЈУ СЕЗОНУ

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

Апатинске рукометашице су синоћ у хали “Раде Ратко Вејин” изгубиле од друге екипе “Халас Јожеф” резултатом 28:34. Утакмица је била у егалу до једанаестог минута када су фаворизоване гошће из Аде направиле предност од четири гола, а на одмор се отишло резултатом 14:17. Екипа “Халас Јожеф” је у другом делу одржавала, па и увећала предност тако да су гошће заслужено узеле бодове.

Најефикаснија у редовима Апатинки била је Анабела Орешковић са десет голова, а Станија Салак је додала седам.

Апатинке су претпоследње на табели са дванаест бодова, а последњи овосезонски меч ће одиграти у недељу, 17. маја од 16 часова на свом терену против последњепласираног “Русина” из Руског Крстура.