АПАТИНЦИ ТРЕЋИ У ЧАТРЊИ, ВУКАДИН СОЛАЋ НАЈБОЉИ ГОЛМАН ТУРНИРА

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Млади фудбалери апатинске “Младости” су прошлог викенда наступили у Чатрњи, где су се такмичили на четвртом међународном турнир у малом фудбалу за омладинске селекције „Шампион Куп 2026“ који су организовали Школа фудбала „Ковачевић“ и ФК „Бисери“ из Чатрње.

На турниру је учествовало рекордних 58 екипа из Словеније, Србије, Хрватске, БиХ и Републике Српске, а Апатинци су у јакој конкуренцији забележили одличан резултат. Дечаци “Младости” су у категорији 2016. и 2017. годишта заузели треће место, а за најбољег голмана турнира у овом узрасту проглашен је Вукадин Солаћ из апатинског клуба.