17. ENPI KARATE KUP

U nedelju , 20. marta 2016. godine, u Subotici održan je 17. Super Enpi karate kup na kome je učestvovalo preko 1600 takmičara iz 16 država. Na turniru su nastupali i članovi Karate kluba Partizan iz Apatina kao i članovi Karte kluba Kumite iz Sonte i ostvarili dobre rezultate. Takmičari iz ova dva kluba osvojili su ukupno 34 medalje.

Medalje za Partizan su osvojili: Elena Pećanac, Milan Vujović, Petar Menićanin, Jovan Berkov, Nemanja Trogrlić, Mateja Jovanović, Mario Balog, Andreas Mišković, Nevena Cvjetićanin, Anja Veber, Ana Došen, Maša Milović, Dragana Karaica, Tamara Stupar, Dunja Malinović, Danilo Petrović, Boris Dukić, Marko Banjanin, Jovan Berkov, Dane Kerti, Dragan Pećanac, Nemanja Cvetićanin, Nemanja Kovačević.

I članovi KK Kumite su osvojili 8 medalja, a njihovi osvajači su : Jelena Smiljanić, David Miloš, Dušan Mirosavljević, Andrea Majstorović, Reka Rižanji, Lazar Romanić, Stefan Mirosavljević, Čaba Rižanji