ПОЧЕО МЕСЕЦ ЧИСТОЋЕ У СОМБОРУ
Ове седмице је у Сомбору почела акција „Месец чистоће“, а радове на терену обишао је члан Градског већа за област комуналне делатности и инвестиције Ђорђе Зорић. Акција обухвата 321 улицу у граду, и током њеног трајања, према утврђеном распореду санираће се мање дивље депоније, а грађани могу потпуно бесплатно да одложе кабасти, биоразградиви, баштенски и […]
Pročitaj još