ПРИГРЕВЧАНИ НА КРАЈУ ПРВЕНСТВА ДОЧЕКУЈУ ШАМПИОНА
Сениори Рукометног клуба “ПИК Пригревица” овог викенда завршавају сезону у Другој лиги Војводина. Они ће у последњем овосезонском дуелу у пригревачкој спортскох хали угостити новог шампиона, екипу “Радничког” из Новог Сада. Утакмица је на програму у недељу, 24. маја од 20 часова. Фото: Архива
Pročitaj još