РУКОМЕТАШИ ЗАБЕЛЕЖИЛИ ПРВУ ПОБЕДУ У ПРОЛЕЋНОМ ДЕЛУ СЕЗОНЕ

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

Апатински рукометаши су забележили прву победу у пролећном делу сезоне, савладавши као гости екипу “ЖСК” у Жабљу резултатом 22:27. Домаћи су држали егал све до двадесетог минута утакмице, да би Апатинци крајем првог дела игре направили осетнију предност и на одмор отишли са четири гола вишка (10:14). “Плаво-бели” су водили током читавог другог полувремена и на крају су заслужено дошли до бодова.

Најефикаснији у редовима “Апатина” био је Милош Браун са девет голова, шест је дао Пилиповић а по четири Живковић и капитен Милојевић, док је за играча утакмице проглашен Милош Ћеран.

Момци које са клупе води Владимир Ђукић су шести на табели са тринаест бодова, а наредног викенда РК “Апатин” ће угостити “Јабуку”.