PRIGREVČANI SAVLADALI I GRAFIČAR

Prethodnog vikenda u Prigrevici snage su odmerili RK PIK Prigrevica i gosti RK Grafičar Bezdan, a domaćin je bio uspešniji i slavio sa 30:27 (17:15).

Igralo se čvrsto sa obe strane sve do poslednjih minuta prvog poluvremena kada domaćin uspeva da napravi razliku od dva gola i sa 17:15 ode na odmor. U nastavku meča Prigrevčani su zaigrali odlučnije i predvođeni Tepavcem i Mandićem razliku podižu na činilo se velikih pet golova. Bezdanci uspevaju da se konsoliduju i na 10 minuta pre kraja uspevaju da izjednače rezultat.

Usledila je “šok terapija” sa klupe od strane Milke Nikšić koja sa nekoliko poteza odlučuje utakmicu. U poslednjoj deonici probudio se i Đurasinović koji je svom timu prvo doneo prednost, a zatim istu povećavao na konačnih 30:27.

U poslednjem kolu PIK igra protiv ekipe Spartak Vojput 2 iz Subotice, a nedelju dana nakon toga ih očekuje duel sa reprezentacijom lige i dodela pehara.