PREOKRET BRATSTVA, OPET TAJ ĆOVIN!

Bratstvo iz Prigrevice i ekipa Bečeja odigrali su prijateljski meč u kome je viđeno sedam pogodaka, mnogo lepih poteza i preokreta, ali i dosta grešaka obe ekipe. Prigrevčani su na kraju uspeli da dođu do nove pobede rezultatom 4:3, iako su na poluvremenu gubili sa 2:3.

Odlično otvoren meč i iz prve ozbiljne akcije domaćina već u šestom minutu Grabež donosi prednost od 1:0. Gol Grabeža je probudio ekipu Bečeja koja preuzima inicijativu i brzo dolazi do izjednačenja od 1:1, da bi 10 minuta kasnije Stefan Rudan vratio prednost Bratstvu. Do kraja poluvremena viđeno je mnogo grešaka, a u ovakvoj igri bolje se snalaze gosti koji prvo poravnavaju na 2:2, da bi pred istek prvog poluvremena sa penala došli do prednosti od 3:2.

Nastavak utakmice donosi dosta sigurniju igru Bratstva koje preko Ćovina sa penala izjednačuje na 3:3, a isti igrač nešto kasnije postiže svoj drugi pogodak kojim postavlja konačan rezultat na ovom meču od 4:3.

Sledećeg vikenda Prigrevčani imaju generalnu probu protiv Bačke iz Subotice.