PEH ZA PEHOM, MLADOST PORAŽENA U PAČIRU

Mladost iz Apatina je poražena u Pačiru od Bačke sa 4:1 (1:1) u okviru 22. kola Vojvođanske lige.

Poraz koji je došao u nezgodnom trenutku i od direktnog protivnika u borbi za opstanak dodatno je otežao situaciju u kojoj se nalazi Mladost. Nije dobro krenulo od samog početka meče jer je Petreš već u 20. minutu dobio crveni karton pa su gosti u nastavku igrali sa igračem manje na terenu što domaćin koristi i dolazi do prednosti od 1:0. Apatinci su do odlaska na odmor uspeli da poravnaju rezultat preko Bursaća i tako vrate kaku-takvu nadu u osvajanje bar boda na ovom teškom gostovanju.

Drugo poluvreme donelo je ofanzivniju igru Bačke koja je bila ohrabrena igračem više na terenu pa odbrana Mladosti nije dugo uspela da odoleva. Na kraju više nego ubedljiv poraz “đavola” koji će i u narednom kolu na svom stadionu imati težak zadatak jer im u goste dolazi Polet iz Karavukova, a izabranici Zoran Stamenića će u sredu gostovati u Gložanu ekipi Mladosti.