MLADOST PORAŽENA OD TISE, BRATSTVU KOMŠIJSKI DERBI

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI

U komšijskom derbiju odigranom u Somboru fudbaleri prigrevačkog Bratstva savladali su ekipu Radničkog rezultatom 1:0 (0:0). Prigrevčani su bili bolji rival, do postignutog gola stvorili su 4-5 izglednih prilika, ali je u 60. minutu lako moglo biti 1:0 za domaće da na golu Prigrevčana nije stajao fantastični Ićitović. Ipak, pobedu gostima donosi Srđan Vuković petnaestak minuta pre kraja meča kada je odlično pogodio mrežu Radničkog.

Prigrevčani su u Somboru zabeležili treću pobedu u isto toliko odigranih mečeva, a u narednom 4. kolu Bačke lige koje je na programu u subotu 5. septembra, Bratstvo dočekuje Suboticu. Meč počinje u 16 sati i 30 minuta.

Apatinska Mladost je poražena na gostovanju u mestu Adorjan od domaće Tise rezultatom 1:0 (0:0). U krajnje nezanimljivom meču u kojem su ekipe bile potpuno ravnopravne, Apatinci su primili gol u samom finišu meča. Najbolju priliku za goste imao je Jano u prvom poluvremenu, dok su domaći takođe samo jednom ozbiljnije pripretili golu Apatinaca. Narednog vikenda Mladost je domaćin Srbobranu. Meč se igra u subotu 5. septembra sa početkom u 16 sati i 30 minuta.