JOŠ JEDNA PREPREKA PRESKOČENA, U SREDU DERBI U TOPOLI

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

U 25.kolu Srpske lige Vojvodina Prigrevčani su na svom terenu u svečanoj atmosferi seoske proslave savladali Radnički iz Zrenjanina rezultatom 2:1 (1:1). Nije dobro počelo po Prigrevčane jer su gosti početkom meča imali inicijativu koju u 28. minutu pretvaraju u pogodak za vođstovo od 1:0. Nakon toga domaćin je zaigrao nešto bolje i preko Srđana Grabeža uspeo da stigne do izjednačenja od 1:1, igrao se 38. minut meča.

Nastavak donosi ofanzivniju igru Bratstva i do kraja meča gledali smo uglavnom šanse domaćih, a jednu od njih u 60. minutu realizovao je Nosković koji postavlja konačan rezultat ovog meča od 2:1

U sredu 17. maja od 16 i 30 Bratstvo gostuje u Bačkoj Topoli ekipi TSC, a meč je označen kao derbi kola Srpske lige Vojvodine.