FANTASTIČNIH DRUGIH 45 MINUTA ZA EKIPU MLADOSTI DOVOLJNO ZA POBEDU NAD TEREKVEŠOM

U prvoj prijateljskoj utakmici pred nastavak drugog dela sezone u Vojvođanskoj ligi – grupa Sever, fudbaleri apatinske Mladosti savladali su svilojevački Terekveš rezultatom 5:1 (1:1).

Gosti su poveli golom bivšeg napadača Mladosti Stefana Ožegovića, a izjednačenje je doneo Dušan Mitrović sjajnim golom iz slobodnog udarca i nagovestio da će u nastavku sezone biti ozbiljno pojačanje.

U drugom delu meča Apatinci su u potpunosti nadigrali rivala i postigli još četiri gola. U strelce su se upisali napadači Đumić i Mandić po dva puta za ubedljivih 5:1.

Meč je odigran u lepom ambijentu u večernjem terminu pod svetlima reflektora, pa je i ta činjenica dovela do toga da igrači pruže maksimum pred nekoliko desetina promrzlih ljubitelja fudbala. Narednu proveru izabranici trenera Zorana Stamenića imaju u sredu 15. februara kada će izaći na megdan ekipi Bratstva iz Prigrevice.