ФАНТАСТИЧНА УТАКМИЦА У АПАТИНУ, “ТИСА” ИПАК СЛАВИЛА

APATIN OSTALI SPORTOVI SPORT VESTI

Клуб малог фудбала “Апа-футсал” је у дербију поражен од екипе КМФ “Тиса” из Новог Бечеја са 6:4 (3:3).

Око 50ак људи у спортској хали у Апатину имало је прилику да ужива у фантастичној спортској представи коју су приредили играчи оба тима. Боље су стартовали домаћини који су госте ухватили не спремне и после 10 минута првог дела водили са убедљивих 3:0. Од тог тренутка играчи “Тисе” преузимају иницијативу и успевају да одласка на одмор изједначе на 3:3.

Наставак сусрете био је скоро пресликан почетним минутима првог периода игре. Апатинци су били бољи ривал и након одличне акције у којој су учествовали Пауновић и Бојић, домаћин долази до предности од 4:3. Предност није дуго трајала, а до самог краја меча виђена је офанзива гостију који торално прекорећу резултат за тријумф од 6:4.