СОМБОРЦИ СЛАВИЛИ У ПРИГРЕВИЦИ

Рукометаши “ПИК-а” из Пригревице поражени су у комшијском дербију од “Сомборелектра” са 33:30 (16:13).

Одлична рукометна представа виђена је протеклог викенда у Пригревици. Играло се готово гол за гол до 14 минута када гости праве предност од 6 разлике, али домаћин успева да се консолидује и до полувремена смањи разлику на само три гола.

У другом полувремену слична слика. Од 40. минута гости опет праве осетнију предност коју до краја утакмице чувају за освајање бодова у Пригревици и долазак на прво место на табели Друге лиге Север које гарантује улазак у виши ранг такмичења.

Најефикаснији играч на утакмици је Марко Иванчић из редова гостију, а постигао је 10 голова. Код домаћина Козловачки је постигао 9.

Пригревчани наредну утакмицу играју против “Нафтагаса” у Елемиру.