ПРИГРЕВЧАНИ НАПРАВИЛИ ДОБАР УВОД ПРЕД ТЕШКО ГОСТОВАЊЕ

Фудбалски клуб “Братство” из Пригревице полако се враћа у прави ритам, а то потврђује и друга везана победа. Они су претходног викенда као домаћини били убедљиви и савладали “Црвену Звезду” из Новог Сада са 4:2 (3:0).

Као што се и очекивало домаћин је диктирао темпо игре од првог судијског звиждука, а на први гол публика на стадиону “Горан Несванулица Клипи” чекала је 14. минута када је Нешковић погодио за 1:0. До истике првих 45. минута за домаћина погодили су још Стаменковић (26. минут) и Савановић (39. минут).

Након паузе гости долазе до даха и преко Бањевића у 51. минуту долазе до свог првог гола, али сваку наду у повратак у овом мечу “убио” је Бурсаћ који је у 61. минуту постигао свој први гол и четврти за “Братство”. До краја сусрета гости су успели да ублаже пораз преко Стојчева у 83. минуту.

Пригревчани наредног викенда гостују у Старим Бановцим екипи “Дунав”.