Najnovije vesti
Početna » VESTI » APATIN » ПОБЕДА У ТАВАНКУТУ И ИГРА КОЈА ОБЕЋАВА БОЉУ СЕЗОНУ
ПОБЕДА У ТАВАНКУТУ И ИГРА КОЈА ОБЕЋАВА БОЉУ СЕЗОНУ

Фудбалски клуб “Младост” из Апатина је јуче играо пријатељски меч против екипе Таванкут и забележио победу од 4:3 (1:2).

Није добро кренуло по Апатинце пошто је домаћин врло брзо стигао до предности од 2:0 иако су гости и у том периоду игре имали иницијативу и стварали прилике. Коначан резултат првог полувремена и самњење заостатка на само један гол донео је Глигоријевић.

Друго полувреме почело је иницијативом изабраника Слободана Бачића који преко Рапаића долазе до изједначења, а затим погодком Мишковића и до предности од 3:2. Домаћин поравнава резултат недуго затим, али “Младост” долази до победе голом Фабера пред сам крај сусрета.

Игра “Младости” обећева јер су поред ова четири гола имали још неколико одличних шанси, а у саставу апатинског тима било је и кадета који су добили своју минутажу и показали колико може да се рачуна на њих у наставку првенства.

Autor: Čedomir Milojević