ОДБОЈКАШИЦЕ УБЕДЉИВЕ ПРОТИВ ГОКСИНА ИЗ ОЏАКА

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Одбојкашице Апатина забележиле су нову победу, савладавши екипу Гоксин из Оџака пред својом публиком са 3:0 у сетовима.

Почетак првог сета протекао је у изједначеној игри и резултатским преокретима. Гошће су половином првог дела игре дошле до предности од 3 поена, а тренер Поповић је морао да реагује и направио је чак три замене у овом делу утакмице.

Апатинке упорном игром успевају да изједначе на 23:23, а одмах након тога долазе и до прве сет лопте. Гошће се нису предавале,Одбојкашице Гоксина су изједначиле а онда имале и сет лопту ,коју нису искористиле..Први сет је у неизвесној завршници завршен резултатом 27:25 за домаће одбојкашице.

У дургом сету Апатинке су славиле са 25:19.

Најбољу игру домаће играчице су приказале у последњој трећој деоници,коју су решиле у своју корист са 25:16.

Апатинке се налазе на првом месту на табели Прве лиге север,са максималним учинком након прва два кола.

У наредном колу одбојкашице Апатина гостују у Суботици, другој екипи суперлигаша ЖОК Спартак.