USPEŠAN ODBOJKAŠKI VIKEND

APATIN ODBOJKA SOMBOR SPORT VESTI

U nedelju je u Somboru održan turnir u mini odbojci za devojčice uzrasta od 10 do 15 godina.U hali Mostonga na osam odbojkaških terena takmičilo se više od 300 devojčica. Odbojkašice Apatina su nastupile u najmlađoj kategoriji i osvojile prvo mesto i zlatnu medalju.Apatinke su bile prve u grupi,potom u polufinalu pobedile domaći Volleystars sa 2:1 u setovima ,dok su u finalu bile bolje od Goksina iz Odžaka i slavile rezultatom 2:0 u setovima. U najstarijoj kategoriji 2000 godište odbojkašice Boom Volleya iz Prigrevice su osovjile novu zlatnu medalju. Prigrevčanke su ostvarile svih pet pobeda na ovom turniru.Nakon utakmica u grupi one su u polufinalu pobedile sa 2:0 CVS iz Sombora,dok su u neizvesnom finalu pobedile ekipu Kule sa 2:1 u setovima.Na poslednjih pet turnira u mini odbojci devojčice 2000 godište Boom Volleya su osvojile četiri zlatne i jednu srebrnu medalju.