ŠUPUT STAVIO “KLJUČEVE” U DŽEP, DUNAV-SPORT KEY 98:66

APATIN KOŠARKA SOMBOR SPORT SRBIJA VESTI VOJVODINA

Od velikog košarkaškog derbija koji je dugo najavljivan i koji je apatinska publika sinoć sa nestrpljenjem očekivala nije bilo ništa.Naime, umesto neizvesne i dramatične borbe kakava se očekuje u nekom derbiju,  izabranici trenera Ajzenbergera održali su košarkaški čas igračima Sport Key-a iz Novog Sada koje su savladali sa preko 30 koševa razlike (98:66). Od prvog minuta svoju klasu pokazao je Predrag Šuput koji je nosio svoj tim kroz čitav meč, upisao je 42 poena i ovaj broj bi bio znatno veći da ga  trener  poslednju četvrtinu nije držao na klupi.Apatinci su ovom pobedom “zaseli na prvo mesto” i na pravom su putu za plasman u viši rang takmičenja.Priliku da naprave još jedan veliki korak imaće već sledeće subote pred domaćom publikom kada im u goste dolazi trećeplasirani Kadet iz Novog Sada.Košarkaški klub Dunav je na sinoćnoj utakmici organizovao niz zanimljivosti za publiku, ali i humanitarnu akciju kojom se prikuplja novčana pomoć za malu Kalinu Rašetu.