SILOVIT POVRATAK PRIGREVČANA

Posle godinu dana pauze rukometaši Prigrevice počeli su takmičenje u Trećoj rukometnoj ligi Bačka. U prvom kolu deklasirali su rukometaše Kljajićeva. Adut Prigrevčana bila je čvrsta odbrana i brz i efikasan napad. Do 15. minuta rukometaši Kljajićeva držali su priključak da bi se posle 20. minuta Prigrevčani odvojili i na poluvremenu imali prednost od 7 golova. Drugo poluvreme obeležila je nadmoć rukometaša Prigrevice koji su izuzev pritisku sa tribina odoleli i čvrstoj odbrani protivnika. Utakmica je završena rezultatom 20:35 u korist gostiju iz Prigrevice pred oko 100 gledalaca.

Najefiksniji u ekipi Prigrevice bili su Kozlovački sa 10 i Tepavac sa 9 golova, a dobru partiju pružili su i golmani Čović i Miljević. U narednom kolu rukometaši Prigrevice gostuju u Somboru ekipi Somborelektro, koja u prvom kolu takođe zabeležila pobedu. Ovakvom igrom Prigrevčani obećavaju zanimljiviju sezonu punu golova, pobeda i po svemu sudeći plasman u viši rang.

Momci su pokazali veliku borbenost i želju za pobedom, zadovoljna sam igrom ekipe, nastavljamo dalje da radimo. U sredu igramo kup utakmicu protiv ekipe Ruskog Krstura, očekujem isto zalaganje i borbenost i nadam se da pobeda neće izostati. – rekla je Milka Nikšić, trener rukometaša Prigrevice.