OLJAČA UKROTIO LAVOVE

Rukometaši Apatina savladali su ekipu Lavova iz Bačke Palanke 30:28 (14:16) u okviru 18. kola Prve lige Srbije. Pred oko 300 gledalaca domaći rukometaši su odigrali bledo prvo poluvreme sa dosta promašenih šuteva i što nije karakteristično za njih primili 16 golova do kraja poluvremena. U drugom delu igre apatinci su se konsolidovali predvođeni sjajnim Stevanom Oljačom koji je do kraja meča protivničku mrežu pogodio 9 puta i tako zaslužio ekiptet najboljeg na ovom meču. Kod domaćina Beslać je  postigao 8, a istakli su se  golmani Grubor i Bogojević. U redovima Lavova najviše se moglo videti od nekadašnjeg reprezentativca Dragana Sudžuma i Marka Vignjevića koji su postigli po 8 golova.

Narednog vikenda zbog Uskrsa rukometaši neće igrati, a prvi sledeći meč će odigrati protiv Železničara u Inđiji.