MLADOST PORAŽENA U ADORJANU

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI

Mladost je nastavila sa serijom loših rezultata ovog proleća, iako su, ruku na srce nezasluženo poraženi u ovom kolu. Na gostovanju u selu Adorjan pored Kanjiže, “đavoli su izgubili od domaće Tise rezultatom 3:2 (1:1).

Domaći postižu gol već u 5. minutu nakon greške Basarića, a Bursać u 10. minutu poravnava na 1:1.

U drugom poluvremenu viđena je velika borba na sredini terena, domaćin stvara šanse ali Mladost sredinom drugom dela igre iz kontra napada dolazi do prednosti od 2:1 golom Uzelca.

Od tog trenutka igrači Tise dobijaju veliki broj reklo bi se poklonjenih faulova u zoni oko 16 metara od gola Ićitovića, da bi iz jedne takve situacije Tisa u 80. minutu izjednačila na 2:2. To nažalost nije bilo sve jer su gosti u 97. minutu, iako je meč produžen četiri minuta postigli pobedonosni gol.

U narednom 23. kolu Bačke zone, Mladost na domaćem terenu u nedelju 26. aprila dočekuje Jadran iz Feketića.