MANDIĆEVI GOLOVI ZA LIGU ŠAMPIONA

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT SRBIJA VESTI VOJVODINA

U nedelju je pred prepunim tribinama stadiona u Prigrevici domaće “Bratstvo” savladalo Radnički iz Šida sa 2:0, oba pogodka postigao je Nikola Mandić. Kako je i očekivano Šiđani su bili odličan protivnik i igralo se čvrsto na obe strane te se na poluvreme otišlo rezultatom 0:0. Nekoliko izmena od strane Gavrilovića dalo je svežinu njegovoj ekipi i gol je visio u vazduhu, konačno ulaskom Nikole Mandića u 80. minutu sve kreće na mlin Prigrevčanima. Prvo je u 85. minutu Mandić postigao gol vredan špica lige šampiona, da bi u sudijskoj nadoknadi  domaći fudbaleri istrčali brzu kontru i Mandić je rutinski savlado gomlana Šiđana i drugi put. Odličan start Bratstva i prva upisana pobeda, u narednom kolu putuju u Beočin ekipi Cement-a sa kojima su igrali u pripremnom periodu i remizirali rezultatom 0:0. Utakmica u Beočinu se igra u subotu sa početkom od 17 sati.