KRALJEVIĆEVO PALO ZA VIŠI RANG

APATIN OSTALI SPORTOVI SOMBOR SPORT VESTI VOJVODINA

Apa-futsal je u petak pred oko 300 svojih navijača savladao KMF Kraljevićevo sa 7:2 i ovom pobedom obezbedio drugu poziciju i plasman u viši rang. Nije krenulo sjajno po zuto-crne, gosti su bolje ušli u meč i samo zahvaljujući raspoloženom Vukoviću rezultat u prvih 5 minuta ostaje 0:0. Nakon toga kreće fantastična igra domaćina i već u 7. minutu Gladić donosi prednost apatincima. Šanse su se ređale jedna za drugom, a do kraja prvog poluvremena jednu od njih koristi Danić i postavlja konačan rezultat prvog poluvremena 2:0. Na startu drugog dela Danić nastavlja odličnu partiji i jos dva puta pogađa mrežu gostiju i donosi prednost od 4:0. Gosti iz Kačareva preko Vučkovića smanjuju na 4:2, ali onda je usledio još jedan nalet furioznih apatinaca u kojem golove postižu Bačić, Marunović i Gladić sa konačnih 7:2. Veliki uspeh za klub koji postoji samo 2 godine i ovim putem sportska redakcija Dunav radija čestita igračima i upravi na ostvarenom uspehu.