KOŠARKAŠI NISU DOZVOLILI IZNENAĐENJE, NASTAVLJA SE TRKA U DVOJE

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

Košarkaši Dunava, teže nego što se očekivalo, savladali su Staru Pazovu sa 78:85(20:25, 14:19, 28:17, 16:24). Dobro prvo poluvreme Apatinskih košarkaša, ali je početkom treće četvrtine usledila serija domaćina od 11:0 kojom preokreću rezultat u svoju korist, a do kraja ovog perioda igre su imali i najveću prednost od 6 poena razlike. Usledio je brz odgovor Dunava u poslednjoj deonici i zaslužena pobeda kojom su obezbedili povratak na prvu poziciju na tabeli.

Dunav: Miljanić Lj. 17, Šuput 22, Miljanić A. 14, Vujin 5, Đurđević 6, Gagić 16, Žakula 5.

Trka u dvoje sa Akademikom iz Srbobrana se nastavlja, a naši košarkaši naredni meč igraju već u subotu od 18 sati u goste dolazi ekipa Hajduka iz Kule.