GRANIČAR SLAB ZA PRIGREVČANE

APATIN RUKOMET SOMBOR SPORT VESTI

Rukometni klub Prigrevica je ovog vikenda odigrala prvu utakmicu u prolećnjem delu prvenstva. Prvo kolo je odloženo na zahtev ekipe Rukometnog kluba Grafičar iz Bezdana, pa su prigrevčani prvu utakmicu ove polusezone odigrali sa ekipom Graničara iz Gakova. U prvom poluvremenu igralo se čvrsto ali sa dosta promašaja kod oba tima.

U nastavku meča, duža klupa prigrevčana dolazi do izražaja i domaćin jakim tempom za kratko vreme dolazi do dvocifrene prednosti pa trener Milka Nikšić do kraja meča daje šansu mlađim igračima. Gosti iz Gakova uspevaju samo da ublaže poraz i u poslednjem napadu postave konačnih 29:25 u korist RK Prigrevice.

Narednog vikenda prigrevčani odlaze na derbi u Sontu u kojem moraju pobediti kako bi zadržali  lidersku poziciju.