“ĐAVOLI” UVUKLI ROGOVE, BLEDO IZDANJE MLADOSTI U TAVANKUTU

Apatinska Mladost doživela je poraz na gostovanju u Tavankutu od istoimene ekipe rezultatom 3:0 (2:0) u meču 23. kola Vojvođanske lige – grupa Sever.

Prvih pola sata Mladost je bila bolja, ali neke karakteristične greške koje se ponovo ispoljavaju na gostovanjima dovele su do toga da za samo 10 minuta domaćin postigne dva gola i mirno ode na pauzu. U nastavku su igrači Tavankuta postigli još jedan pogodak i zasuženo slavili.

Jasno je da će bodove spasa Apatinci do kraja sezone morati tražiti na domaćem terenu, a “đavoli” su ponovo u nezavidnoj  situaciji jer su konkurenti u borbi za opstanak zapeležili pobede u ovom kolu.

U subotu 29. aprila sa početkom u 16 sati i 30 minuta Mladost na domaćem terenu dočekuje Tisu iz Adorjana u meču 24. kola Vojvođanske lige – grupa Sever.