BRATSTVU BOD U BAČKOJ TOPOLI

Prigrevačko Bratstvo je na gostovanju kod ekipe TSC iz Bačke Topole osvojilo bod rezultatom 1:1. Derbi Bačke zone između prvoplasiranog TSC i drugoplasiranog Bratstva doneo je žestoku borbu na sredini  terena ali i dobru taktičku postavku trenera Živote Gavrilovića i Gorana Panjevića.

Gosti su preko Divjaka već u 15. minutu došli do prednosti, ali domaćin poravnava na 1:1 u 37. i ispostavilo se postavlja konačan rezultat. Bilo je dobrih šansi i za jedne i za druge u nastavku meča ali su ovaj put napadači zakazali pa smo videli samo dva pogodka u prvom poluvremenu.

Bratstvo je zadržalo korak za prvoplasiranim, a činjenica da će naredna dva meča igrati pred svojim navijačima daje im pravo da se nadaju preuzimanju prvog mesta. U narednom meču prigrevčani će dočekati Tavankut.